Geri

Bebeğim için en iyisi!

Şimdi sizi biraz gülümsetelim. Minicik pembe ayaklar, tostoparlak bir göbek, minicik, mama bekleyen bir ağız ve meraklı, muhtaç bakışlar… Kim bu? Tabii ki her şeyin en iyisine layık gördüğünüz, sizden bir parça olan bebeğiniz. Başka kimin için alışveriş yaparken en iyisini istersiniz ki? Belki de alışveriş konusundaki en önemli bilgileri bebeğiniz olduktan sonra öğrendiniz, çünkü bebeğiniz için rastgele seçim yapamazsınız.

Bir anne olarak bebeğinizin sağlığı ve huzuru her şeyden önce gelir. Onun minik bedeninin ne istediğini yalnızca siz anlarsınız. Biricik yavrunuz gün boyu rahat ve mutlu olsun diye en kalitelisini ona sunmak konusunda haklısınız. Onun midesine girecek olandan tenine değecek olana kadar her şey en güvenilir markalardan oluşmalı. Kısacası araştırmalısınız ve şu anda doğru yerdesiniz.

Bebek bezi konusunda birçok seçenek arasından deneye deneye en iyisini bulmaya çalışmak hem bebeğinizi hem de sizi yıpratacak ve onun narin cildine zarar verecektir. Özellikle yenidoğan bebeğiniz için bu çok daha zor. Bu sebeple hassas bir bakım gerektiren popo bölgesine en uygun ürünü gelin beraber seçelim.

Bebek bezi konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarından Prima bu konuda lider. Prima bebek bezleri bebeğinizin gün içinde rahatça hareket etmesini sağlamak adına hava alan yumuşak malzemeden üretilmiştir. Katmanlı yapısı sayesinde sıvıyı bebeğinizden uzak tutarak altının kuru olmasını sağlar. Süper emici jel sayesinde ise 30 kata kadar sıvıyı taşıyarak sıvının bebekle temasının önüne geçer. Bu sayede bebeğinizin poposu temiz ve kuru kalır. Süper emici jeller hiçbir şekilde bebeğinizin cildine zarar vermez, birçok testten geçmiş son derece hijyenik malzemeden üretilmiş güvenli taneciklerdir.

Bebek beziyle alakalı yaygın sorunlara adeta savaş açan Prima’nın sızıntı konusundaki hassasiyeti de oldukça ilgi çekici. Bebek bezinde sızıntı problemi yaşıyorsanız öncelikle bebeğinizin beden ölçülerine göre bez boyutunu ayarlamalısınız. Bebeğinizin ağırlığı ve beden ölçülerini denk getirerek doğru bezi tercih etmeniz çok önemli. Prima’nın esnek kanatlarının bebeğinizin karnını tam sardığından emin olun. Bir diğer konu ise bebek bezi bebeğinizin poposuna küçük geldiğinde bez çiş miktarını taşıyamaz ve sızıntı meydana gelir. Bacak çevresinde kızarıklar görürseniz bez boyutunu büyütmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise çok büyük bez kullanmamanız, yoksa yine sızıntı gerçekleşebilir.

Annelerin de bildiği üzere bebek bezi isiliği en yaygın sorundur. Bebeğinizin sürekli çiş ve kakaya maruz kalan hassas poposu isilik problemiyle sorun yaşayabilir. Bu yüzden bebeğinizin bezini sık sık değiştirerek altını kuru tutmak ve tabii ki bebek bezi seçerken de iki kere düşünmek gerekir. Sizi çok iyi anlıyoruz ve bu konuda Prima’ya güveniyoruz. Yapılan araştırmalara göre Prima’da bebek isiliğine yol açacak malzemelere rastlanmamıştır. Doğru kalitede bez seçimi ve doğru temizlik ürünleriyle bebeğinizin poposunu temiz tutarak isilik probleminden korunabilir ya da bu sorunu en aza indirgeyebilirsiniz.

Prima’nın güvenilir tam korumalı bebek bezi Premium Care bebeğinizin cildi için ideal koruma sağlarken 12 saate varan kuruluk vaat ediyor. Emici kanalları sayesinde sıvıyı eşit dağıtıyor. Göbek bağı oyuntusu ise yenidoğan bebeğiniz için özel olarak tasarlanmış. Hava dolaşımını sağlayan yapısı ve ıslaklık göstergesi ile de annelerin vazgeçilmez bez tercihi arasına girmeyi başarmıştır.

Bebeğinizin narin cildi için özel olarak tasarlanmış Prima Premium Care bebek bezlerine uygun fiyatlarla sahip olmanız için CarrefourSa mükemmel bir kampanya başlattı. Prima Premium bebek bezi alana ikinci bebek bezi tercihinde %70 indirim sunuyor. 20 Eylül 2017’ye kadar devam edecek olan bu hesaplı kampanyaya göz atmadan geçmeyin.

Türkiye’nin en kuru bezi olan Prima bebek bezleri ile bebeğinizin poposu gün boyu kuru ve esnek kanatları sayesinde çok rahat. Artık bebek bezi almak üzere karar vermek için tüm bilgilere sahipsiniz. Haydi en güvenilir marka Prima bebek bezi ürünlerini CarrefourSA indirimleriyle ve uygun fiyatlarıyla sepetinize ekleyin!

Diğer yazılar

En güncel indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi girip üye olabilirsiniz.